Restaurace

Součástí hotelu je stylová restaurace. Mimo hlavní letní sezónu a svátky máme otevřeno od čtvrtka do neděle. Každý víkend Vám jídlo připravujeme z čerstvých surovin a měníme jídelní lístek, a tak u nás ochutnáte jak tradiční české pokrmy, tak i známá jídla z mezinárodní kuchyně a domácí pizzu z pece dle italských receptur.

Naše filozofie je jít cestou užšího výběru jídel a záleží nám, aby jídla byla kvalitně připravena. Dle obsazenosti či zájmu pro Vás v pátek a v sobotu rádi připravíme steaky nebo ryby na grilu.

K pití máme výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a výběr vín z vinných regionů Itálie, Francie, Argentiny, Chile, Kalifornie a Moravy. Rádi vám umožníme výběr přímo z našeho vinného sklepa.

Točíme pivo Pilsner Urquell a nealkoholickou Kofolu. Podáváme italskou kávu Trombetta. Pro milovníky kvalitního alkoholu máme připravené oblíbené rumy z karibské oblasti nebo grappy a další lihoviny z Itálie, Skotska a Irska.

Více o restauraci Sv. Florián

Restaurace sv. Florián je otevřena od 11 do 22 hodin. Mimo letní prázdniny a svátky pak ve čtvrtek od 16 do 22 hodin, v pátek a v sobotu od 11 do 22 hodin. V neděli od 11 do 16 hodin.

Vaříme českou i mezinárodní kuchyni se zaměřením na italskou gastronomii (pizza, těstoviny) a lehkou/zdravou kuchyni (ryby, saláty). Denně aktualizujeme jídelní lístek, takže při týdenních pobytech nebudete mít nikdy stejnou nabídku. Dbáme na čerstvost a kvalitu připravených pokrmů.

Ceny jídel začínají od 155 Kč, dětská jídla stojí 120 Kč. Podle jídelního lístku a počasí nabízíme grill: argentinské steaky od 345 Kč, čerstvé mořské ryby od 300 Kč, ryby z místní rybárny od 200 Kč.

Čepujeme Plzeň, v lahvích pak nabízíme IPA speciály, Guiness, nealko a kvasnicové pivo. Máme širokou nabídku nealkoholických nápojů.

Nabízíme italskou kávu Caffé Trombetta – espresso, cappuccino, latte, atd. V našem vinném sklípku najdete široký výběr kvalitních vín z Itálie, Francie, Španělska, Moravy nebo Argentiny.