Restaurace

Součástí hotelu je stylová restaurace. Aktuálně máme otevřeno dle ubytovaných hostů v rozsahu prodloužených víkendů, tj. středa – sobota a svátky (neděle dle hostů). V naší restauraci připravujeme jídlo z čerstvých surovin a pravidelně měníme jídelní lístek, a tak u nás ochutnáte jak tradiční české pokrmy, tak i známá jídla z mezinárodní kuchyně a domácí pizzu z pece dle italských receptur. Ceny jídel 165–225 Kč, pizzy 165–195 Kč, speciality na grilu 220–360 Kč. Naše filozofie je jít cestou užšího výběru jídel a záleží nám, aby jídla byla kvalitně připravena.

K pití máme výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a výběr vín z vinných regionů Itálie, Francie, Argentiny, Chile, Kalifornie a Moravy. Rádi vám umožníme výběr přímo z našeho vinného sklípku. Pro milovníky kvalitního alkoholu máme připravené oblíbené rumy z karibské oblasti nebo italskou grappu a další čisté lihoviny z Itálie, Skotska, Irska, Rakouska a dalších regionů.

Točíme pivo Pilsner Urquell a Kofolu. V nabídce máme i další lahvová piva IPA, Guiness, Weisse Beer, nealko pivo a dále nabídku nealko nápojů. V létě máme druhou točenou limonádu a domácí limonády z čerstvého ovoce.

Podáváme poctivou italskou kávu Trombetta z Říma.