Aktivity

Doplňkové aktivity doporučujeme domluvit předem a vybrat si tak pro vás nejlépe vyhovující termín a čas.

Půjčovna jízdních kol a elektrokol (e-bike MTB)
Informace naleznete na samostatném letáku na pokojích a v recepci. Na požádání vám jej zašleme emailem.

Cyklotrasy
Přímo u našeho hotelu začínají trasy Giant Šumavsko-lipenských okruhů. Lze vybírat ze silničních a terénních okruhů různé délky a náročnosti. Více informací včetně možnosti stažení tras do navigace nebo telefonu naleznete na www.sumava.bike.

Pétanque
Dráha pro pétanque 200 Kč/hod (při objednání předem 150 Kč/hod).

Lukostřelba
Zastřílet si z luku je možné na speciální střelnici za cenu 400 Kč/90 minut pro skupinu včetně vybavení, terče a seznámení s technikou střelby. Trénink lukostřelby je možné objednat individuálně.

Dětské hřiště a trampolína
Pro děti je k dispozici moderní a bezpečné hřiště přímo naproti hotelu v našem parku. Součástí parku je i trampolína s odrazovou plochou o průměru 3 m. Děti mohou trampolínu používat pod dohledem rodičů. Před použitím je nutné se seznámit s instrukcemi pro použití a dodržovat je.

Kulečník
Karambolový stůl (bez děr) – hraje se se 3 nebo 4 koulemi. Při hře se počítají karamboly (dotyky jednotlivých koulí mezi sebou) na počítadle. Historicky je dáno, že v Čechách se hrál karambolový kulečník. To potvrzuje náš historický kulečník z roku 1934. Hra za poplatek 150 Kč/hodina.

Romantické posezení u krbu s večeří, nebo obědem
Za poplatek 1000 Kč/3hod je možné posedět u krbu při svíčkách v naší stylové společenské místnosti. V ceně je dřevo na topení. Zážitek si můžete zpříjemnit romantickou večeří či obědem s vínem z našeho sklípku (večeře a víno nejsou v ceně). Vhodná volba pro rodinnou oslavu. Kapacita 2-16 osob.

Pokoj s kachlovými kamny
Pokoj s kachlovými kamny lze objednat pouze při rezervaci. Budete-li chtít kamna aktivně využívat, pak vám kamna za příplatek 500 Kč roztopíme a připravíme koš se dřevem. V případě, že jste v pokoji s kamny ubytováni, pak si zatopení můžete objednat ráno během snídaně.

Firemní akce, svatby
Individuální nabídka na dotaz. K dispozici je společenská místnost pro 16 osob.

Dětská narozeninová party
Na přání zajistíme dětskou narozeninovou party v rozsahu dle dohody. Nabízíme uzavřenou společnost ve vyzdobené společenské místnosti s možností posezení rodiny a přátel. K dispozici stylový krb. Narozeninový dort zajistíme na objednání za cenu od 300 Kč.

Informační centrum s historickou expozicí
Informační centrum s expozicí mapující historii Českých Žlebů a Zlaté stezky je otevřeno v dolní části parku oproti hotelu u dětského hřiště. Během letní sezóny je otevřeno každý den. Po zbytek roku pak o víkendech.