Aktivity

Naše aktivity doporučujeme zarezervovat předem, abyste měli možnost si vybrat si čas, který vám vyhovuje. Při jejich rezervaci v den příjezdu mohou být určité hodiny obsazené.

Privátní wellness
Pro hosty hotelu je v ceně pobytu zdarma 1 hodina denně mezi 15. a 18. hodinou. Rezervace doporučujeme udělat s dostatečným předstihem či při snídani. Maximální počet hostů ve wellness je 10. Privátní wellness je možné objednat v době od 14 do 15 hodin a od 18 do 20 hodin za cenu 800 Kč/hod, 1150 Kč/1,5h a 1400 Kč/2h. V ceně je vířivka, sauna, relaxační místnost s odpočinkovou hudbou. Mimo tyto hodiny dle možností.

Profesionální masáže
Dle druhu masáže a časových možností maséra či fyzioterapeuta cca 390 Kč/os. za 30 minut a 750 Kč/os. za 60 minut.

Lukostřelba
Lukostřelba na speciální střelnici 400 Kč/2 hod (po předchozí rezervaci 300 Kč/2 hod) se zaučením. Střelba s instruktorem za příplatek 200 Kč/30 minut.

Pétanque
Dráha pro pétanque 200 Kč/hod (při objednání předem 150 Kč/hod).

Privátní posezení u krbu
Žádané privátní večerní posezení ve dvou či více osobách u otevřeného krbu 500 Kč/2hod včetně dřeva na topení ve stylové místnosti určené jen pro vás (při objednání předem 400 Kč).

Posezení u venkovního ohně
Privátní posezení u venkovního ohně s možností pečení buřtů či špekáčků 400 Kč/2hod, ukončení maximálně ve 23 hodin. Cena je uvedena včetně dřeva na cca 2 hodiny (možno i více dřeva za příplatek). Aktivitu je nutné objednat předem.

Gastronomické speciality
Čerstvé či stařené argentinské steaky, mořské ryby (dorada/pražma atd.) dle momentální nabídky – nutno objednat předem. Často využívané hosty pro oslavu narozenin či pro gurmány. Cena cca od 400 Kč za steak, dorada od 300 Kč.

Půjčovna kol
K dispozici jsou během sezóny horská kola GIANT (600 Kč/den) a 2 elektrokola GIANT s dlouhým dojezdem (1000 Kč/den). Ceny půjčovného jsou včetně servisní brašničky (s náhradní duší, lepením a nýtovačem), plus pumpička, košík na láhev a láhev, osvětlení a přilba Giro. Od našeho hotelu startují Giant Šumavsko-lipenské okruhy s trasami pro MTB i silniční kola. Trasy jsou různých obtížností, včetně několika vhodných pro děti.

Narozeninový dort
Na oslavy rádi zajistíme narozeninový dort v ceně od 500 Kč. Nutno objednat s dostatečným časovým předstihem.

Dětská narozeninová party
Uzavřená společnost ve společenské místnosti s možností posezení u krbu pro rodiče. K dispozici je dětský koutek s hračkami a společenskými hrami.