Aktivity

Doplňkové aktivity doporučujeme domluvit předem a vybrat si tak pro vás nejlépe vyhovující čas.

Privátní wellness
Pro maximalizaci vašeho soukromí je možné objednat privátní wellness. K dispozici je vířivka, finská sauna, vnitřní vytápěný bazén s protiproudem a odpočinkový prostor s relaxační hudbou. Privátní wellness je možné využít v době od 10 do 15 hodin a od 19 do 22 hodin za cenu 800 Kč/hod, 1150 Kč/1,5hod a 1400 Kč/2hod.

Profesionální masáže
Dle druhu masáže a časových možností maséra či fyzioterapeuta cca 390 Kč/30min nebo 750 Kč/1hod.

Půjčovna jízdních kol a elektrokol (e-bike MTB)
Informace naleznete na samostatném letáku.

Cyklotrasy
Přímo u našeho hotelu začínají trasy Giant Šumavsko-lipenských okruhů. Lze vybírat ze silničních a terénních okruhů různé délky a náročnosti. Více informací včetně možnosti stažení tras do navigace nebo telefonu naleznete na www.sumava.bike.

Lukostřelba
Zastřílet si z luku je možné na speciální střelnici za cenu 400 Kč/90 minut pro skupinu včetně vybavení, terče a seznámení s technikou střelby. Trénink lukostřelby je možné objednat individuálně.

Dětské hřiště a trampolína
Pro děti je k dispozici moderní a bezpečné hřiště přímo naproti hotelu v našem parku. Součástí parku je i trampolína s odrazovou plochou o průměru 3 m. Děti mohou trampolínu používat pod dohledem rodičů. Před použitím je nutné se seznámit s instrukcemi pro použití a dodržovat je.

Romantické posezení u krbu
Za poplatek 500 Kč/3hod je možné posedět u krbu v naší stylové společenské místnosti. V ceně je dřevo na topení. Zážitek můžeme po dohodě zpříjemnit romantickou tříchodovou večeří se skvělým vínem a při svíčkách.

Pokoj s kachlovými kamny
Pokoj s kachlovými kamny lze objednat pouze při rezervaci. Budete-li chtít kamna aktivně využívat, pak vám kamna za příplatek 500 Kč roztopíme a připravíme koš se dřevem. V případě, že jste v pokoji s kamny ubytováni, pak si zatopení můžete objednat ráno během snídaně.

Dětská narozeninová party
Na přání zajistíme dětskou narozeninovou party v rozsahu dle dohody. Nabízíme uzavřenou společnost ve vyzdobené společenské místnosti s možností posezení rodiny a přátel u krbu. Narozeninový dort zajistíme na objednání za cenu od 300 Kč.

Informační centrum s historickou expozicí
Informační centrum s expozicí mapující historii Českých Žlebů a Zlaté stezky se nachází ve srubu naproti hotelu. Otevřeno je každý den o prázdninách, během roku pak o víkendech. Mimo tyto dny je možné si zapůjčit klíč od srubu u personálu hotelu.